Ku do ta kalojë muajin e mjaltit Gresa Behluli? (VIDEO)

By

Para pak javësh, Gresa Behluli i dha fund beqarisë.

Ajo u martua me të dashurin e saj Lulin, me të cilin e mbajti të fshehur lidhjen për 10 vjet.

Por ku do ta kalojë çifti, muajin e mjatit?

Ditë më parë, Gresa tha në emisionin NIN, se do të shkojnë në një vend të nxehtë edhe pse ende nuk e kanë menduar destinacionin.

Ajo tregoi që për shkak të angazhimeve të saj në muzikë dhe punët e bashkëshortit, kanë bërë që çifti ta shtyjë pak pushimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm