Arta Bajrami ndryshon pamjen pasi ia kërkoi vjehrra (FOTO)

By

Arta Bajarami ka ndryshuar pamjen e saj.

Këngëtarja u bë bjonde dhe këtë gjë ia kërkoi vjehrra e saj.

Kështu ka treguar vet Arta përmes postimeve së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

“Nej veç për qefi me family”, shkroi këngëtarja nën një foto ku shihet shumë ndryshe.

Ajo mori shumë pëlqime dhe komente që thoshin “Shumë bukur bjonde”.

Po ju si mendoni, bjonde apo zeshkane i rri më bukur Artës?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm