Elinel publikon këngën e re (VIDEO)

By

Elinel ka publikuar këngën e paralajmëruar ditë më parë.

Projekti quhet “Rrugës” dhe nuk është i shoqëruar me videoklip përveç një fotografisë me reperin brenda një makine.

Tekstin e ka shkruar Elineli ndërkaq muzikën e ka realizuar Strikebeatz.

Reperi kohëve të fundit ka publikuar goxha këngë të cilat janë mirëpritur nga fansat e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm