Cila nga këngëtaret shqiptare e ka mendjen veç të hajë? – Valdrin Sahiti jep përgjigjen (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Valdrin Sahiti ishte i ftuar në emisionin Xing me Ermalin, kur përveç jetës së tij, foli edhe për këngëtaret shqiptare, me të cilat punon.

Dizajneri më i njohur shqiptar u vu para pyetjes “Cila nga këto këngëtare shqiptare e ka mendjen veç të hajë”, kur bëhej fjala për Elvanen, Norën, Erën dhe Leonorën.

Valdrini padyshim se u përgjigj dhe përgjigja e tij nuk pritej.

Përveç kësaj, ai tregoi edhe cila nga këngëtaret e lartëpërmendura e thërret në gjysmë të natës duke qarë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të kuptuar përgjigjen./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BvcLEwLllKD/

Artikuj të ngjashëm