Art Rushiti intervistohet nga programi i huaj “The Beyond Celebrity Show”

By

Para pak muajsh, Art Rushiti debutoi në skenën muzikore shqiptare me një cover goxha profesional.

Artisti këndoi “Hello” me një videoklip të punuar enkas për të.

E përpos interesimit nga mediat vendore, Rushiti u intervistua edhe nga programi online “The Beyond Celebrity Show” të 247paps të cilët furnizojnë me lajme paparazzi mediat të njohura ndërkombëtare.

Përpos planeve muzikore të Artit dhe projekteve që vijnë shumë shpejt, në këtë program u fol goxha shumë edhe për Kosovën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm