ART ABAZI NË DANCING WITH THE STARS

By

Këngëtari Art Abazi do të jetë pjesë e garës së Dancing With The Stars Albania që nis në sezonin e ri.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Arti përmes një postimi në Facebook ku ka shprehur kënaqësinë e tij për ftesën dhe njëherësh ka konfirmuar pjesëmarrjen.

Screenshots_2015-08-17-16-39-34

Të kujtojmë në sferën artistike, këngëtari ka lançuar pak muaj më parë projektin ‘Andrra Jem’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm