Arsyeja pse Donaldi nuk shpëtoi DJ Dagz ishte vetëm Einxhel!

By

Mbrëmë në Prime të Big Brother VIP, u inicua një zinxhir shpëtimi mes banorëve.

Banori që la shtëpinë ishte DJ Dagz dhe kjo u komentua gjerë e gjatë brenda shtëpisë më të famshme.

Ndërkaq, Donaldi pati edhe një arsye farë të thjesht pse ai nuk e shpëtoi djaloshin nga Kosova dhe këtë e diskutoi me partneren e tij, Beatrixën.

Biseda mes çiftit rrodhi si më poshtë:

Beatrix: Tha e bëtë kurban Dagzin, rrini me Egzonën tani. Sot nuk më ke parë në sy gjithë ditën që dje.

Donald: E bëtë kurban Dagzin e? Pse nga ta dinim si do shkonte ajo gjëja? Unë Dagzin nuk e kam zgjedh prej Einxhelit se e di që zgjedh Einxhelin. E them pastërtisht fare. Unë nuk dua të dal Dagzi, dua të nxjerr atë jo Dagzin.

Beatrix: Se dinte askush si do shkonte kjo gjëja.

Donald: Po të kishte zgjedhur Dagzin Monika, do ishe ti me Beniadën. Se marr vesh Einxhel këto kohë, te dhoma e suitës te meksikani ishte fundi.

Artikuj të ngjashëm