Pas ndarjes nga Dua Lipa, Anwar kapet nga kamerat me ‘gruan misterioze’

By

Anwar Hadid paraqiti një figurë me stil teksa mbërriti në The Nice Guy në West Hollywood me një grua misterioze, vetëm disa javë pas ‘ndarjes’ me Dua Lipën.

Gjatë daljes së tij, ai shfaqi një numër pjesësh nga koleksioni i tij i gjerë i tatuazheve, duke përfshirë tre pika të vogla të zeza nën syrin e tij të djathtë.

Ndërsa motrat e tij supermodele Gigi dhe Bella Hadid kanë vetëm disa tatuazhe, ai ka më shumë se 35 dizajne të përhershme që zbukurojnë trupin e tij.

Anwar është parë vetëm disa herë në publik që kur u zbulua muajin e kaluar se ai u nda me këngëtaren e New Rules, 26 vjeçare, pas dy vitesh lidhje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm