Kjo duhet të jetë paraqitja më e pazakontë e Kanye West në publik

By

Kanye West ka habitur edhe një herë me zgjedhjen e tij të modës gjatë një takimi të rastësishëm në Los Angeles.

Këngëtari i Gold Digger, 44 vjeçar, dukej sikur po përpiqej të fshihte identitetin, pasi kishte veshur një maskë të zezë që mbulonte fytyrën, ndërsa dukej se po mbante një takim.

Ai veshi gjithashtu çizmet e tij të mëdha shiu tashmë të markës tregtare, një xhaketë lëkure të zezë dhe xhinse.

Dalja erdhi vetëm disa orë pasi Kanye, i cili tani quhet ligjërisht ‘Ye, kishte lënë një seancë në studio me Big Sean dhe French Montana.

Paraqitja e tij vjen në një kohë kur ai duket se është në mosmarrëveshje me Kim Kardashian, ndërsa çifti përpiqet të vazhdojë jetën e tyre të ndarë.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm