‘Arratisja’ e bukur e Safetes me vajzat dhe bashkëshortin (FOTO)

By

Më e madhja e motrave Mustafa, Safetja, duket se pas fluksit të madh të koncerteve e ka parë të arsyeshme t’i dhurojë vetes disa ditë pushimi.

Këngëtarja së bashku me vajzat dhe bashkëshortin zgjodhën të kalojnë disa ditë në Venecia.

Nga ky vend i bukur turistik Safetja ndau edhe një fotografi mjaft të ëmbël familjare e cila njëherit pasqyron atmosferën e mrekullueshme që po mbretëron në atë mes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm