Arilena me këngë të re: Ja me kë po bashkëpunon?!

By

‘Nëntori’ i solli një sukses të madhë fitueses së X Factor Albania 2, Arilena Ara. Për një vit, kjo këngë mori gjithë lavdinë që meritonte e madje i hapi dyer të skenës ndërkombëtare.

Mirëpo, tani është koha për një tjetër produksion muzikor ose thënë ndryshe siç e kanë paralajmëruar në ‘instastory’, është radha e një tjetër himni muzikor.

Pavarësisht, suksesit ndërkombëtar Arilena nuk i ka ndryshuar bashkëpuntorët. Ara mbrëmë ka qenë në studion e Darko Dimitrov, ku prezent ka qenë dhe autori i tekstit Lindon Berisha.

Çka po ziejnë treshja fanstatike e ‘Nëntorit’, do ta zbulojmë shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm