Shoqet e ngushta: Rita Ora e Bebe Rexha injorojnë Dua Lipën?!

By

Si asnjëherë më parë, këngëtaret me origjinë shqiptare pushtuan eventin më të rëndësishëm të muzikës internacionale ‘Grammys’.

Para mbajtjes së eventit gala, Rita Ora, Bebe Rexha e Dua Lipa u shfaqën edhe në festat që bëhen para dhe pas çmimeve të Akademisë muzikore.

Rita Ora dhe Bebe Rexha u panë shpesh afër njëra-tjetrës e madje shpërndanë edhe fotografi, por kjo afërsi nuk u pa me një këngëare tjetër shqiptare.

Rita dhe Bebe edhe pse ishin në të njëjtin event me Duan, ato nuk u panë bashkë e madje ato as nuk e ndjekin Lipën në Instagram.

Nuk dihet nëse ky ishte injorim apo akoma nuk janë takuar siç duhet me Dua Lipën. Në anën tjetër Rita dhe Bebe këtë vit vijnë me bashkëpunimin e tyre të parë./Prive.al

?✨Clive Davis Pre-Grammy Party ?✨

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Babes.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

???? in this amazing @naeemkhannyc dresssss

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm