Mimoza Shkodra e Seldi sjellin shumë ‘Dashni’ në duetin e ri

By

Çifti i ri, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu i janë rikthyer projekteve muzikore të përbashkëta.

Ndryshe prej dikur, tashmë si të fejuar, dyshja kanë publikuar duetin e përbashkët ‘Dashni’.

Në të, ata shfaqen shumë të afërt .

Kënga është publikuar në një kanal të ri të përbashkët të dyshes, si një indikacion që tani e tutje mbase do i shohim shumë shpesh bashkë në projekte. /Prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=ffG9OH4OAko

Artikuj të ngjashëm