Capital T dhe Ledri vendosin rekord të ri në muzikë

By

Të premten në ora 17:00 është publikuar bashkëpunimi më i komentuar ndonjëherë.

Dy nga artistët më të njohur u bënë bashkë në duet dhe kjo bëri që kurioziteti të ishte maksimal.

Për vetëm 24 orë “DMP” nga Capital T dhe Ledri Vula realizoi një shifër rekord të klikimeve.

1 milion e 600 mijë shikime brenda ditēs e teksa tashmë është kthyer si një nga këngët e preferuara të publikut./Prive.al

Artikuj të ngjashëm