Këto janë planet e Getinjos për tregun gjerman

By

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, këtë vit e ka në plan të jetë shumë aktiv.

Përmes një interviste dhënë për Prive, artisti rrëfeu shumë gjëra rreth ti dhe karrierës së tij.

Getinjo gjithashtu po përgatitet për tregun gjerman dhe cilat janë planet e tij, zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm