Plas mes Robertit dhe Feros: Reperi i kthehet këngëtarit

By

Në një intervistë televizive të para disa kohëve, kur u vu përpara zgjedhjes mes Feros dhe Flori Mumajesit, këngëtari Robert Berisha u shpreh:

Këtë mundesh edhe me adoptu me bë çun, i ka 13 vjet”.

E duket se reperit nuk i ka dalë inati nga ky prononcim dhe ka vendosur t’ia kthejë reston Robertit.

Përmes rrjeteve sociale, ai ka ironizuar me numrin e koncerteve të Robertit dhe pagesat në to.

Postimi i plotë më poshtë. /Prive.al.

Artikuj të ngjashëm