“Je rrenc, t’a kom qit fytyrën” – përplasen Edona, Blerando dhe Shqipja

By

Debatet nuk kanë të ndalur mes finalistëve Shqipes, Blerandos dhe Edonës.

Shqipja ka kërkuar nga Blerando te flas mirë, më pas Edona ka vazhduar duke i thënë se e ka treguar fytyrën e tij dhe se është gënjeshtar.

Ndërsa Shqipja i ka quajtur që të dy fallso dhe iu ka thënë se e kanë treguar fytyrën e tyre.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Artikuj të ngjashëm