Besa sjell këngën e saj të parë në gjuhën frënge

By

Kohë më parë, Besa Kokëdhima paralajmëroi se është në Francë duke punuar për albumin e saj.

Ashtu siç tha, Besa në orët e vona të mesnatës ka publikuar projektin e ri muzikor “En équilibre”, i cili është në gjuhën frënge.

“En Equilibre” është kënga e parë e Besës në frëngjisht. Ky single i ri është një fragment i albumit të saj debutues/të ardhshëm në Francë dhe Evropë.

Të plotë mund ta dëgjoni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm