Skerdi së shpejti vjen me bashkëpunim (VIDEO)

By

Pas publikimit të projektit të ri muzikor “DU DU” që erdhi solo, Skerdi së shpejti do të vijë me projektin e ardhshëm muzikor që është bashkëpunim.

Artisti mësohet se kënga do të jetë në duet me një këngëtar shqiptar i cili është i njohur dhe zhvillon karrierë në Greqi.

Për të kuptuar më shumë ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm