Arbenita shtatzënë? Fero flet për herë të parë!

By

Tash e disa muaj, në rrjete sociale përflitet një thashethem që lakon Feron dhe Arbenitën.

Dyshohet prej kohësh që çifti do të bëhen prindër.

Deri tani, Fero nuk ka folur mbi këtë pjesë.

I ftuar mbrëmë në NIN të Klan Kosova, ai për herë të parë iu përgjigj duke thënë se ka “mundësi që të bëhet baba” meqenësëe bashkëjeton me Arbenitën tash e një kohë.

Intervistën e plotë të reperit e ndiqni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm