Lumi – Blerandos: Në fund kemi me qenë ne dy, ti kundër meje (VIDEO)

By

Lumbardhi dhe Blerando janë dy nga katër finalistët e këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

E në një bisedë mes tyre, Lumbardhi i ka thënë Blerandos se në fund do të jenë ata kundër njëri-tjetrit, përcjell Klankosova.tv.

“Ti kundër meje ki me qenë në fund, mbaje në mend”, është shprehur Lumi.

Artikuj të ngjashëm