Arbenita mahnit me linjat pas lindjes (FOTO)

By

Arbenita Ismajli dhe Fero pak javë më parë u bënë prindër të një vajze.

Foshnja erdhi në jetë pak muaj pasi modelja e konfirmoi shtatzëninë të cilën e mbajti goxha mirë të fshehur.

Pak pas lindjes, Arbenita ndau foto të reja me ndjekësit e saj në Instagram duke mahnitur me format trupore.

Ajo duket se ka humbur kilet e pakta që fitoi gjatë pritjes së ëmbël dhe duket po njësoj siç ishte./Prive.al

Artikuj të ngjashëm