Publikohen pamje të reja nga klipi i Xhensila Myrtezajt me Ardian Bujupin (VIDEO)

By

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi janë bërë sërish bashkë për një këngë e cila quhet “Panorama”.

Projekti publikohet nesër por para kësaj, artistët kanë ndarë sekuenca të shkurtra të klipit i cili është shumë veror.

Ky bashkëpunim vjen pas suksesit të madh me “Çika Çika”, i cili në YouTube shënon më shumë se 100 milionë shikime.

Më poshtë pamjet e klipit./Prive.al

View this post on Instagram

24h left…. @ardianbujupi 🙈

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm