Julia Fox thyen heshtjen për thashethemet rreth saj dhe Kanye West

By

Julia Fox u është përgjigjur atyre që mendojnë se marrëdhënia e saj me Kanye West bazohet në “famë”, “fuqi” dhe “para”, duke zbuluar se takimi me burra të pasur nuk është diçka e madhe për yllin e “Uncut Gems”.

“Njerëzit janë si ‘Oh, ju jeni me të vetëm për famën, ju jeni me të për pushtetin, ju jeni me të për paratë’. Zemër, jam takuar me miliarderë gjatë gjithë jetës sime të rritur, le ta mbajmë atë reale,” deklaroi ajo pas thashethemeve të shumta që qarkulluan kohët e fundit në lidhje me të.

Ndërsa pranoi se dikur ishte një “kërkuese e vëmendjes” në vitet e saj të reja, Fox, nuk po e kërkon më këtë.

“Është qesharake sepse po e marr gjithë këtë vëmendje, por vërtet nuk më intereson,” tha ajo, duke shtuar se ajo ka të bëjë me krijimin e artit dhe “vendosjen e gjërave në botë”.

“Shikoni filmin tim, lexoni librin tim,” tha aktorja. “Kjo është më emocionuese për mua tani sesa sytë mbi mua”.

Artikuj të ngjashëm