Arbenita Ismajli ka një pyetje për ndjekësit e saj

By

Modelja Arbenita Ismajli po ndjek modelingun, dhe është një nga industritë ku pamjes së jashtme i duhet kushtuar një kujdes i veçantë.

Por së fundmi ajo po ndjen nevojën për një ndryshim.

Ajo ka publikuar një foto në InstaStory ku shfaqet me balluke, teksa kërkon mendimin e ndjekësve për pamjen e saj.

“Baluke?”, shkroi Arbenita krahas postimit, duke i kërkuar ndjekësve të votojnë “Po” ose “Jo”.

Ndjekësit e saj nuk vonuan shumë dhe votuan “Po”, ndërsa tani mbetet të presim se a do të bëj me të vërtetë ndryshimin Arbenita apo jo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm