Stresi paralajmëron publikimin e një bashkëpunimi të ri

By

Ende në arrati nga policia shqiptare, Stresi nuk ndalon publikimin e këngëve të reja.

Ai hyri në llogarinë e tij në Instagram për të paralajmëruar në bashkëpunim të ri.

Kënga e re quhet “Gang Shit” në bashkëpunim me Anestezion dhe One T.

Premiera do të jetë këtë të premte në ora 20:00. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm