ANXHELINA MË SHUMË SHOPPING SESA PUNË!

By

Përderisa Nora Istrefi thotë se punon shumë për të blerë akoma më tepër, Anxhelina Hadërgjonaj tregon të kundërtën.
E bija e Albëries duket se e ka pasion ‘shoppingun’ dhe këtë e tregon edhe në llogaritë e saja online.
Kjo ‘mani’ duket se e ka larguar paksa nga muzika, meqenëse ka kohë që nuk e kemi dëgjuar zërin e saj.
Hadërgjonaj ka treguar se është duke punuar në një këngë të re por që akoma ska marrë tiketën e publikimit.
E i gjithë ky shopping kohëve të fundit mesiguri se do i ndihmoj në stylingun e klipit të ri që pret ta realizoj./Prive.al

IMG_4973

IMG_4971

Artikuj të ngjashëm