Sa është rritur djali i Ardit Gjebreas! (FOTO)

By

Jon Gjebran të gjithë e njohim nga i ati, Ardit Gjebrea, por sot, ai është një nga shokët më të mirë dhe bashkëpunëtorët më të ngushtë të të atit.

 

Pas disa viteve studimi në Vjenë, Joni është rikthyer në Shqipëri dhe punon për Televizionin Klan në programin “E diela shqiptare”.

 

Duket se dashurinë për televizion të cilën e ka të trashëguar nga i ati po e përcjellë shumë mirë, madje ai shpesh shihet i shoqëruar edhe nga këngëtarë të ndryshëm.
Përmes imazheve të mëposhtme , mund të shihni Jonin me artistë të ndryshëm si dhe me njeriun e zemrës siq përshkruan vet protagonist./PRIVE.AL/

12910335_10208587290469987_1814260746_n

313joniImages12910241_10208586891460012_867786217_n

 

Artikuj të ngjashëm