ANGELA MARTINI KRENARE ME STANAJ!

By

Albert Stanaj tashmë ka filluar të njihet anembanë botës për zërin e tij. Këngëtari me prejardhje shqiptare është komplimetuar nga artistë të njohur botërorë si Drake e Chris Brown, madje edhe ka nënshkruar kontratë me RocNation.
Reperit Jay Z tashmë i është shtuar një shqiptar tjetër në skuadër.
Mirëpo jo vetëm të huajt po komplimentojnë Stanajn, edhe modelja shqiptare Angela Martini ka ndjerë magjinë e zërit të tij.
Martini në një postim është shprehur se Alberti ka shumë talent dhe një zemër shumë të madhe./Prive.al

stanaj

Artikuj të ngjashëm