Anxhela Peristeri në lidhje dashurie (VIDEO)

By

Këngëtarja Anxhela Peristeri është në një lidhje dashurie.

Prive mëson se nuk bëhet fjalë për një lidhje të momentit, por për një raport që ka disa vite që ka nisur.

I dashuri i Anxhelës jeton në Tiranë dhe është tërësisht i shkëputur nga bota e profesionit të këngëtares.

Për të kuptuar më shumë ndiqni materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm