Edhe Blerimi di të qeshë: E tregon në imazhin e fundit!

By

Është një prej meshkujve shqiptarë që përbën ëndrrën e shumë vajzave.

Aktori Blerim Destani pëlqyeshmërinë e ka fituar me pamjen e tij serioze, stilin dhe suksesin në karrierë.

E për këdo që e ndjek në rrjete sociale, pak ndryshon nga një fotografi në tjetrën kur është fjala tek pozimi.

Blerimi i qëndron besnik imazhit të tij serioz me shikimin e njohur.

Megjithatë, edhe Destani di të qeshë kohë pas kohe.

Një moment të tillë e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale sot pasdite ku shfaqet i lumtur teksa shijon ditën me diell.

Se cila mund të ketë qenë arsyeja e këtij disponimi, këtë e di vetëm Blerimi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm