Sophie Turner thotë se fansat e GOT do të zemërohen me fundin e personazhit të saj

By

Ky lajm përmban spoilers për Games of Thrones

Sonte, Game of Thrones do të transmetojë episodin e fundit, duke shënuar fundin e historisë që ka tërhequr vëmendjen e miliona njerëzve në tetë vitet e fundit. Deri më tani, shumë fansa nuk janë të kënaqur me drejtimin që shumë nga personazhet e tyre të preferuar kanë marrë në sezonin e tetë.

Në një intervistë të re me The Sunday Times Magazine, Sophie Turner, e cila luan Sansa Stark në Game of Thrones ndau ca detaje për përfundimin e karakterit të saj – si ajo se si ajo ndihet për të dhe se si ajo mendon se fansat do të reagojnë.

“Është një fund i mirë, nga perspektiva ime, është shumë e kënaqshme”, tha ajo. “Por unë mendoj se shumë njerëz do të shqetësohen gjithashtu.”

Megjithëse Sophie nuk pranoi të jepte detaje rreth asaj se ajo që përfundon që do të trondisë kaq shumë njerëz është saktësisht, ajo e pranoi t’i tregonte burrit të saj, Joe Jonas, se si mbaron shfaqja.

“Unë i kam thënë vetëm Joe, por ai është aq i zemëruar në mua sepse ai e do serialin!” ajo tha. “Epo, duhet t’i them dikujt, përndryshe do të shpërtheja.”

Fatmirësisht, pjesa tjetër e ne nuk kemi aq shumë kohë që të presim për të zbuluar se si përfundon historia e Sansa Stark.

Artikuj të ngjashëm