Reperi kosovar kapet me drogë në Tiranë (FOTO)

By

Reperi i njohur kosovar, është arrestuar së fundmi në Tiranë pasi është kapur me drogë./

Bëhet fjalë për Ensar Elshanin ose siç publiku e njeh si Fuego – ish anëtar i kompanisë On Records.

Artisti ishte në paraburgim deri sot në Tiranë pasi akuzohej për veprën penale ‘prodhim dhe shitje të narkotikëve’.

Ky lajm u bë i ditur nga vet ai, madje ai është liruar me kusht pasi është i detyruar të paraqitet në policinë e Tiranë një herë në javë.

Më poshtë mund ta shihni postimin e tij mbi të cilin më pas ka shkruar ‘i lirë’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm