Anulohet koncerti i Xhensilës dhe KAOS

By

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj së fundmi pas publikimit të ‘High love’ premtoi se do jetë më aktive me koncerte në Kosovë.

Por, të paktën sonte një mbrëmje e paraparë për t’u mbajtur me KAOS në Gjakovë ka dështuar shkaku i motit me shi që paraqet pengesë.

Pavarësisht se vera me shi është e bereqetshme, kjo nuk vlen për këngëtarët të cilëve ky mot i vranët nuk iu shkon përshtati. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm