Mbi një dekadë pas, Geti e Ledri ‘godasin’ me ‘Thuj’

By

Ashtu siç ishte paralajmëruar nga Prive,Ledri Vula ka bashkuar forcat me reperin Geasy për hitin e ri.

“Thuj” titullohet kënga e cila është vizualizuar me një videoklip të veçantë, në të cilën artistët janë kujdesur të shfaqen plotë stil.

Për tekstin dhe melodinë janë kujdesur vet artistët ndërsa për video është kujdesur Entermedia. Për miksimin, muzikën e producimin Big Deal Records.

Artikuj të ngjashëm