Anulohet koncerti i Samantës. Artistja zbulon arsyet

By

Në të shtunën e fundit të Shkurtit, në një nga klubet shqiptare në Itali kishte planifikuar performancë me Samanta Karavellën.

Mirëpo, kjo nuk ndodhi. Performanca e këngëtares së shumë hiteve u anulua, por jo për fajin e saj.

Sipas artistes, linja e fluturimeve drejt Romës është anuluar dhe e kishte të pamundur të performonte atje, por këtë koncert do ta mbaj në një datë tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm