Pasuria e Selena Gomez do ju çmend

By

Pasi morri pak pushim nga vëmendja publike për shkaqe shëndetësore, Selena Gomez u rikthye me projekte të reja.

Selena ka fillur që e vogël të ishte prezente në botën e showbizit. Me këngë dhe filma ajo arriti këtu ku është sot.

Projektet e fundit të saj përfshijnë edhe bashkëpunimin me brendit e veshjeve sportive Puma. Ajo dizajnoi dy linja për brendit e njohur botërisht, kështu duke i shtuar llogarisë së saj bankare më shumë se 30 milionë dollar.

Selena është edhe në treshën më të ndjekur në Instagram ku ka më shumë se 150 milionë ndjekës. Kështu ajo llogaritet si ndikuese e madhe duke fituar deri në 800,000 dollarë për postimet që ajo bën.

Selena ka pasuri që arrin vlerën diku 75 milionë dollarë. Historia e saje  gjatë në botën e showbizit e ka bërë atë super të pasur. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm