PREMIERË: Arta Hajra debuton me ‘1000 herë’

By

Ishte Qershori i vitit të kaluar kur një version i përpunuar i këngës ‘Na’ nga Dafina Zeqiri dhe KAOS u bë viral gjithandej në rrjete sociale.

Një vajzë e re me banim në Suedi, Arta Hajra ia doli të shndërrohet në senzacion me cover-in e saj që numëron tashmë mbi pesë million klikime.

E fiks një vit më pas, Arta ka bërë hapin e saj të madh duke debutuar në skenën muzikore shqiptare me projektin e parë solo.

‘1000 herë’ mban titullin kënga e cila tashmë është e publikuar në Youtube.

Ndiqeni të plotë më poshtë.

Artikuj të ngjashëm