Anjeza Shahini bëhet nënë dhe emri i vajzës së saj qenka tipik britanik

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Anjeza Shahini, është bërë nënë për herë të parë.

E martuar prej vitesh, këtë epitet ajo e mori me 8-të Mars, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

“Dita e parë e gruas më gjeti si nënë. Përshëndeteni vogëlushen time Torin apo Victoria Kelis Connolly”, ka shkruar këngëtarja.

Ajo është e martuar me një diplomat nga Britania e Madhe me emrin Edëard Connolly prej tri vitesh, ndërsa cifti tani është bekuar edhe me një vajzë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm