Sheila sjellë projektin më të ri (VIDEO)

By

Sheila ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Killua e cila titullohet “Hajde Dalim”.

Muzika dhe teksti u bë nga të dy artistët ndërkaq klipin e ka realizuar Mate Film.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=p4cLLjJTIFo

Artikuj të ngjashëm