Burri turk i Almeda Abazit uron Bajramin në gjuhën shqipe (FOTO)

By

Vetë është turk por gruan e ka shqiptare.

Aktori shumë i njohur turk, Tolgahan Sayisman, i cili është bashkëshorti i modeles Almeda Abazi, uroi sot Kurban Bajramin në gjuhën shqipe dhe në atë turke.

Ai bëri një instastory ku shihen të shkruara dy gjuhtë.

Kjo vjen pasi fansat e Almedës tashmë janë bërë edhe fansat e tij.

Kujtojmë që Almeda është në përfundim të projektit të saj të parë si këngëtare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm