Pasi u nda me këngëtaren e njohur, aktori i jep fund lidhjes edhe me të dashurën e re (FOTO)

By

Kur nuk shkon, nuk shkon…

Thuhet se Kate Beckinsale dhe Pete Davidson, janë ndarë, katër muaj pasi ata nisën një lidhje.

Ndërsa aktorja 45 vjeçare dhe komediani 25 vjeçar po i japin fund marrëdhënies së tyre romantike, burimet thonë se ata janë duke mbetur miq.

“Problemi ishte distance”, tha një burim.

“Ata janë ende miq por thjesht nuk kanë funksionuar”.

Një tjetër burim tha: “Ata janë përpjekur për të mbajtur këtë lidhje, por nuk kishte mundësi”.

Thashethemet për një lidhje mes tyre nisën pasi ata u panë bashkë në një festë gjatë muajit janar.

Marrëdhënia u konfirmua kur ata u panë duke u puthur në një lojë hokej.

Pete ishte i fejuar me Ariana Granden por u nda pas disa muajsh në lidhje. /Prive.al

Rezultate imazhesh për Kate Beckinsale and Pete Davidson

Artikuj të ngjashëm