Anita Muçaj – Haradinaj takohet me shoqen e shkollës, Bleona Qeretin (FOTO)

By

Anita Muçaj – Haradinaj është takuar sot me njërën nga shoqet e shkollës.

Bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj, u takua me këngëtaren Bleona Qereti, dhe këtë e dëshmoi me anë të një fotografie të postuar në instastory.

“Kur takon shoqen e shkollës”, ka shkruar ajo mbi imazhin të cilit ia vendosi edhe një emoji në formë të zemrës.

Nëse nuk e dini, Anita ka përfunduar shkollën në Shqipëri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm