Angela Martini prezanton unazën e martesës, një diamant gjigant!

By

Modelja e famshme shqiptare Angela Martini, ka prezantuar unazën e fejesës së saj. Ndonëse ajo u martua gjatë vitit të kaluar në Las Vegas, s’është se na e kishte treguar ndonjëherë unazën me të cilën i kishte propozuar bashkëshorti.

Një diamant gjigant në gishtin e saj, Angela e shfaqë përmes një videoje në Instagram, ku ajo vë theksin tek kjo stoli shumë e çmueshme.

Martini dhe Dragos Savulescu, u martuan në Las Vegas përmes një ceremonie tejet private pa bërë shumë zhurmë, ndërsa Angela, ishte një nuse e veshur në të zeza. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm