Bëri këngën e parë me John Shahun, ja çfarë thotë Elvana për djalin që na vodhi zemrat (VIDEO)

By

Klipi i këngës “Mike” me Elvana Gjatën dhe Ledri Vulën, ishte klipi i parë për John Shahun, djalin që vodhi zemrat e miliona shqiptarëve me zërin dhe stilin e tij.

E meqë për Elvanën e Ledrin klipet tashmë kishin marrë trajtën e dhjetëra projekteve të njëpasnjëshme, këngëtarja mendon se ai ia doli shumë mirë si hera e parë që ishte.

Në një intervistë për Prive në edicionin e së shtunës, Gjata ka folur edhe për John Shahun prandaj, ndiqeni të plotë intervistën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm