“Bombë”: Nora Istrefi shkëlqen në këto veshje (FOTO)

By

Ka një konsensus të përgjithshëm edhe në mesin e dizajnerëve, se këngëtarja Nora Istrefi, ka fizikun më seksi e më atraktivin nga këngëtaret shqiptare.

E kujdesshme me ushqimet dhe e rregullt në palestër, Istrefi ka një trup bombastik.

Siç thotë populli “çka të vesh i rri mirë”, këtë ajo e ka dëshmuar me paraqitjen e mbrëmshme në një klub nate në Prishtinë, ku ka performuar.

E veshur në një kostum me pantallona, ajo po rrezatonte dhe po përconte sensualitet, përderisa ngjyra e flokëve të saj është më e hapur se zakonisht dhe shkon kah biondja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm