Çfarë ishte e vërtetë dhe çfarë jo këtë javë? (VIDEO)

By

Këtë të premte që kaloi, në emisionin Prive keni zbuluar disa lajme rreth të famshmëve shqiptarë.

Për ju që e keni humbur, në videon më poshtë kuptoni lajme për Milot Rashicën, Loredanën dhe Lorin.

A po vjen së shpejti një fëmijë dhe kush në çka po punon?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm