Kur do ta zbuloj Ledri Vula befasinë për fansat e tij? (VIDEO)

By

Video enigmatike në sfond muzika derisa teksti i tij thotë “Jom Vula” është gjithqka që Ledri ka publikuar këto ditë në rrjetet sociale.

Pavarësisht të qenurit enigmatik fansat e kanë pëlqyer shumë këtë mënyrë të kësaj “diçkaje”që pritët të prezantoj idhulli i tyre i muzikës.

Afruan ditët dhe Ledri nesër do të tregoj se cka fshihet pas kësaj enigme. Për ta zbuluar së bashku ai përmes një videoje i ka ftuar të gjithë fansat e tij që nesër të jenë prezent në amfiteatrin përballë sheshit “Zahir Pajaziti” në ora 12:00.

Se me çka do të na befasojë Ledri kësaj radhe, mbetët ta zbulojmë nesër./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm