Xeni feston ditëlindjen, djali i tij e uron në mënyrë të veçantë

By

Sot feston ditëlindjen Shkëlzen Jetishi – Xeni.

Këngëtari i njohur i muzikës popullore e mori një urim të veçantë nga djali i tij, Korabi.

Ky i fundit hyri në Instragram për të postuar një fotografi krah babait e për të shkruar disa fjalë për të.

“Urime ditelindjen babush, te uroj jete te gjate shendet dhe mos tu plakt zani kurr”, ka shkruar Korabi në Instagram.

Gëzuar ditëlindjen Xen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm