“Angel”, projekti më i ri nga Zaza!

By

Në kuadër të projekteve muzikore që vijnë në prag të fundvitit, mbrëmë Zaza ka publikuar këngën e re.

Ky projekt mban titullin “Angel” dhe si të tjerat, mban sërish vulën e producentit të njohur, Mixey.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë Zaza dhe në orët e para nga publikimi, komentet kanë qenë pozitive nga ndjekësit të cilët kanë nënvizuar faktin se ky projekt “është ndryshe nga çfarë dëgjojmë me shumicë”.

Ndiqeni të plotë projektin më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm